dealeri-featured-image

Dealeri

Dealerii Ford participanti în programul de vehicule rulate certificate Ford Approved sunt:

 

Business Development Team

Adresa : Soseaua Virtutii, nr. 55-57 (pod Ciurel), Sectorul 6, Bucuresti
Tel: 021 221 15 15
Fax: 021 221 16 16
Email: vo@bdt.ro

Program vanzari:
Luni - Vineri: 09.30 - 18.00 Sâmbătă: 10.00 - 14.00
Website: www.fordbdt.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Dragos Piele
Tel: +40 741 209 007
Email: dpiele@bdt.ro

Carbenta Com

Adresa : Soseaua Borsului nr. 32/D, Oradea, jud. Bihor
Tel: +4 035 945 04 90
Fax: +4 0359 44 92 99
Email: vanzari@fordcarbenta.ro
Website: www.fordoradea.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Dan Nenestean
Tel: +40 730 909 555
Email: dan.nenestean@fordcarbenta.ro

Central Motors

Adresa : Nr. 301 A, Cart. Viisoara / 420006 Bistrita; jud. Bistrita-Năsăud
Tel: +40 263 222 888
Fax: +40 263 222 999
Email: office@centralmotors.ro

Program vanzari:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00 Sâmbătă: 09.00 - 13.00
Website: centralmotors.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Ana Maria Salak
Tel: +40 754 333 010
Email: ana.salak@centralmotors.ro

Expressline

Adresa : Centura Timisoara Nord km 1+200; 307200 Ghiroda; jud. Timis
Tel: +4 0256 21 01 90
Fax: +4 0256 21 01 90
Email: vanzari@expresslinetm.ro
Website: www.expresslinetm.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Dragos Dragotă
Tel: +40 743 332 011
Email: dragos.dragota@expresslinetm.ro

Ford Iasi

Adresa : DN 28, Iasi - Tg. Frumos, Km 10, jud. Iasi
Tel: +40 232 256 100 / +40 232 244 929
Fax: +40 232 256 200
Email: vanzari@ford-iasi.ro

Program vanzari:
Luni - Vineri 08:30 - 17:30 Sambata 09:00 - 14:00
Website: www.ford-iasi.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Sebastian Necula
Tel: +40 769 221 244
Email: sebastian.necula@ford-iasi.ro

Neste Automotive

Adresa : Soseaua Chitilei, nr. 431, sector 1, Bucuresti
Tel: +4 031 425 35 45
Fax: +4 031 425 35 46
Email: ioan.pora@neste.ro

Program vanzari:
Luni - Vineri: 09.00 - 17.30
Website: www.nesteautomotive.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Ioan Pora
Tel: +40 756 036 668
Email: ioan.pora@neste.ro

RMB Casa Auto

Adresa : Calea Sagului nr. 199, Timisoara; jud. Timis
Tel: +4 0256 28 53 86
Fax: +4 0256 28 53 86
Email: petru.dalea@tiriacauto.ro

Program vanzari:
Luni - Vineri: 08.30 – 18.00 Sâmbătă: 10.00 – 14.00
Website: www.fordtimisoara.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Petru Dalea
Tel: +40 741 333 864
Email: petru.dalea@tiriacauto.ro

Tiriac Auto Bucuresti

Adresa : Soseaua Bucuresti-Ploiesti nr. 42-44
Tel: *4141 (tarif normal în reteaua de telefonie mobilă)
Email: suport@tiriacauto.ro
Website: fordtiriacauto.ro

Consilier vanzari vehicule rulate:
Costin Dinu
Tel: 0741 333 170
Email: costin.dinu@tiriacauto.ro